Profielen

# Studio SPÉS Havenloods Spatial Interactive Light Design Bouwkunst en vormgeving Openbare ruimte Ruimtelijk ontwerper
Ad Colen Witte Pand musicus/saxofonist/componist Muziek
AB
Advait Bryers Muziekhuis Lombok Event Organiser
Agnes Kooijman Jutfaseweg
Agnes Roelofse Ostadelaan Beeldende kunst
Aiden Wong Kokerloods
Aletta Teunen Laan van Engelswier Goudsmid Goudsmid
Anja Mosselaar Jutfaseweg
Anke van den Borne Achter de Dom Beeldend Kunstenaar
AB
Annabelle Binnerts Havenloods Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst
Anne Forest Kersenboomgaard kunstenaar Beeldende kunst Beeldhouwer Schilder Tekenaar
Anne Maréchal Muziekhuis Lombok
AS
Anne Schillings Gruttersdijk & Bemuurde Weerd kunstenaar Beeldende kunst
Anne ten Donkelaar Kersenboomgaard
Anneke Op 't Hoog Concordia Interieurontwerper Bouwkunst en vormgeving
AP
Annemarieke Piers Havenloods uitgever Creatieve Industrie
Annet Bremen Havenloods Schrijver Dans & theater Drama Dramaturgie Jeugd Theater Scriptschrijvers Scenarist
Anouk Saleming Kersenboomgaard
Arno Peeters Kersenboomgaard Geluidsontwerper, radiomaker Creatieve Industrie Documentaire Film Kunst Programmamaker Sounddesigner Speelfilm Televisie
Astrid Rubie Draaiweg Beeldende kunst Autonoom Schilder
AVH
Ate Von Hes Berlijnplein Kunstenaar
aK
atelier Këx Havenloods multidisciplinair ontwerpers Interdisciplinair
Atelier Monique Sleegers Kersenboomgaard Beeldend kunstenaar / Docent Beeldende kunst
Atelier Oost Draaiweg Grafisch ontwerper / illustrator Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Festivals Kunst
BL
Bart Lunenburg Zonnebaan Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Bart Neuvel Music Muziekhuis Lombok Muziekdocent Muziek
Bas Lobik Draaiweg Schilder Beeldende kunst Schilder
BV
Bas Vermolen Molenwerfhof Muzikant / Videomaker Muziek
BN
Bea Nijdam Witte Pand Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
Bea van Frankenhuyzen Kersenboomgaard Ontwerper & Beeldend kunstenaar
Beatrice Puijk Havenloods Interdisciplinair
Ben Roelofs Mariëndaalstraat Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Bente Wilms Zonnebaan Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Installaties Muurschildering Tekenaar
Berend Weij Kersenboomgaard Interactie/Web/Game manager/developer/leraar Creatieve Industrie
Bert de Groot Grave van Solmsstraat Schilderen, tekenen Beeldende kunst Autonoom Graficus Schilder Tekenaar
bethany le sager Spaarnestraat 11A Schilder Beeldende kunst
B
Blend Havenloods Fotograaf + grafisch ontwerp Fotografie
Boris Rijksen Kersenboomgaard
Brainbreeze Mariëndaalstraat Creatie Coaching | Talentontwikkeling Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Crossover Documentaire Film Kunst
Breed Metaal Havenloods Metaalbewerker / Ontwerper Creatieve Industrie
Brigitte Heslenfeld Concordiastraat 67A Illustrator, schilder, ontwerper Creatieve Industrie Illustraties Schilder
Britt Dorenbosch Kersenboomgaard Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
BunkerWorks Marnixbrug Impro Soundscapes Muziek
CAFU open doka Havenloods Fotografie Beeldende kunst Fotograaf Openbare ruimte
Carel Blotkamp Concordiastraat 67A Kunstenaar en kunsthistoricus Beeldende kunst
Casco Lange Nieuwstraat 7
Chantal Breukers Kleine Geertekerkhof
CF
Charlie Feld Concordia Filmmaker Film en televisie
CH-SP
Charlotte Helmer - Studio Papernerd Achter de Dom Paper artist Creatieve Industrie
Christian Palmieri Ravel Docent, producer, Composer, muzikant Muziek
Christina de Korte Havenloods Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Cisca Poldervaart Grave van Solmsstraat Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst Graficus Tekenaar Installaties
Cissy van der Wel Concordia Beeldende kunst Beeldhouwer
CleverFranke B.V. Plompetorengracht
CO
Community Overvloed Arkansasdreef Dansers en muzikanten Dans & theater
Corinne Bekker / Corinnemaakt Spaarnestraat 11A Beeldende kunst Autonoom Acryl Houtskool Schilder Tekenaar
Daan Paans Lange Nieuwstraat 2
DR
Daan Rietbergen Grave van Solmsstraat Grafisch Ontwerper Bouwkunst en vormgeving
DS
Daniël Santé Ravel Grafisch & Audiovisueel Ontwerp, VJ Creatieve Industrie
Daniëlle Balfoort Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Borduurkunstenaar Creatieve Industrie
Danijela Novakovic Ravel Beeldend kunstenaar, Docent Beeldende kunst Autonoom Acryl Beeldhouwer Houtbewerking Houtskool Installaties Illustrator Muurschildering Schilder Tekenaar Videokunst
DG
Darin G Pionier Muziekproducer/ Componist/Pianist Muziek
De Coöperatie Grave van Solmsstraat Directeur-bestuurder Muziek
De Dansers Havenloods Dansgezelschap Dans & theater
Dennis Coenraad Kleine Geertekerkhof
Desiree Bekkers Ostadelaan Beelden kunstenaar, kunstdocent, begeleidster in het bevorderen van welzijn Beeldende kunst
Digital Deer Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Creatieve Industrie
Dimitri Visser Pauwstraat 7 Interaction Designer Creatieve Industrie
Dorothé Arts Tweede Daalsedijk Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
DROPSTUFF MEDIA Shelters Soesterberg Mediakunst collectief Creatieve Industrie
Eef Lanoye Ravel schrijfcoaching / verhalen vinden, verhalen vertellen / communicator / LevensKlunzenaar Creatieve Industrie Cultuur Dichter Kunst Literair auteur Roman Tekstdichter
Eemke Koppelman Laan van Engelswier
Elephant Ears Concordia sound design
Eline Peek Achter de Dom Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Ellen Blom Laan van Engelswier Beeldende kunst
Ellen de Bruijn - Atelier titi Kersenboomgaard Illustraties
Ellie van der Meer Draaiweg Beeldend kunstenaar/docent/projectleider Beeldende kunst
Ellis Tolsma Grave van Solmsstraat Illustrator & riso studio eigenaar Beeldende kunst
Elly van Hees Ostadelaan
Elmer van Wees Laan van Engelswier
Els Vegter Concordia beeldend kunstenaar Beeldende kunst
ES
Erika Swijnenburg-Vermeer Spaarnestraat 11A Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
EH
Ernst Houdkamp Havenloods Adviseur Ondernemerschap & Co-producent evenementen Creatieve Industrie
E
Essayie Havenloods Goudsmid Mode
Eva Beumer Schalkwijkstraat 14 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties
Eveline Braak Ostadelaan Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Ferdy Guliker Kersenboomgaard Creative Coder Creatieve Industrie
Festival Tweetakt - stichting Storm Grave van Solmsstraat Festival organisatie
Frank Buijtendorp Ravel
Frank Smulders Lange Nieuwstraat 2 Schrijven / Tekenen / Driedimensionaal / Illustratie / Muziek Beeldende kunst
F
Front404 Havenloods Interactieve installaties Beeldende kunst
Gaudeamus Muziekhuis Utrecht Programmering Muziek
Giorgia Lo Faso Achter de Dom Visual Artist Beeldende kunst
Glasatelier Liesbeth Boon Arkansasdreef Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Gretha Hengst Concordia
HWMB
H W Marius Bauer Jutfaseweg schilder tekenaar illustrator Beeldende kunst
HR
Hanneke Rozemuller Havenloods illustrator Beeldende kunst
Hans de Groot Redactie Kleine Geertekerkhof
Hans Dillesse Van Heutszstraat Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Heerko Groefsema Havenloods Creative Motion Director en 3D Designer Creatieve Industrie Animator Art director Evenementen Film Filmmaker Speelfilm Televisie VJ 3D animatie
Henk Heuvelmans Muziekhuis Utrecht Musicoloog, oud-directeur van Gaudeamus en Muziekhuis Utrecht Muziek
Henny Latul Community Alumni Landschap schilder/Digital Art maker Beeldende kunst Schilder Alumni
Het Huis van Betekenis Kokerloods Illustratie & ontwerp Creatieve Industrie Alumni Animator Broedplaats Cartoons Cultuur Crossover Evenementen Filmmaker Kunst Programmamaker Verduurzamen VJ
HIK&CO Concordiastraat 67A Spatial design Bouwkunst en vormgeving
Hinke Weikamp Kersenboomgaard Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
Ienke Kastelein Lange Nieuwstraat 7 interdisciplinair kunstenaar / walking performance photography Beeldende kunst
IW
Ilse Wijma Concordia Meubelmaker Creatieve Industrie
IMAKIN (Jinske Verpalen) Community Alumni Creatieve Industrie Alumni
IMPAKT Lange Nieuwstraat 4 Creatieve Industrie
Indyvideo Concordiastraat 67A AV Consultancy & project management Creatieve Industrie
INSOMNIO Muziekhuis Utrecht Ensemble voor hedendaagse muziek Muziek Contemporary Dirigent Elektronisch Hedendaagse muziek Kamermuziek
I
Interieuracademie Spaarnestraat 11A Opleiding interieurontwerper Bouwkunst en vormgeving
Irene Cassarini Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Producer/DJ/visual artist Muziek DJ Elektronisch Sounddesign
Iris Frederix Kersenboomgaard
Iris Frerichs Laan van Engelswier Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Cross-media kunstenaar Tekenaar
Iris Honderdos Kersenboomgaard Fotografie, film en installaties Beeldende kunst Community art Documentaire Film Fotograaf Installaties Openbare ruimte Videokunst
IK
Ischa Kempka Havenloods Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst
JK
Jaap Kagiso Molenwerfhof Kunstenaar Interdisciplinair
Jacco de Jager Tweede Daalsedijk Illustratie, Grafisch & Beeldend Creatieve Industrie Cartoons Cultuur Crossover Kunst
Jan Jannes Kerkhof Lange Nieuwstraat 2 Autonoom Kunstenaar Beeldende kunst
JB
Jantine Broek Ravel Schrijver
Jaya Pelupessy Kersenboomgaard
JB
Jeroen Berends Spaarnestraat 11A Fotograaf Fotografie
Jeroen van Loon Kersenboomgaard kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Conceptueel kunstenaar Installaties Videokunst
Jessy Rietdijk Kokerloods grafisch en illustratief ontwerper Creatieve Industrie Art director Kunst Verduurzamen
Johan Kuhlmann Achter de Dom beeldend kunstenaar en ontwerper Beeldende kunst 3D Autonoom Cross-media kunstenaar Fotograaf Schilder
Johan van der Voet Community Alumni Composer/producer/muzikant Muziek
John Kayongo Muziekhuis Lombok Dansdocent Dans & theater Choreograaf Danser Performing
Joke van den Berg Kleine Geertekerkhof Beeldend Kunstenaar / Fotograaf Beeldende kunst
JS
Jolanda Schouten Mgr. v.d. Weteringstraat 13 Beeldend kunstenaar en docent Beeldende kunst
JV
Joris Vorselaars Havenloods Videomaker Creatieve Industrie
Jorn van Leeuwen Lange Nieuwstraat 2
José van Kleef Ostadelaan
Joyce Vlaming Draaiweg Beeldend kunstenaar Fotografie Autonoom Conceptueel Fotograaf
Julia Berg Jutfaseweg
jk
juliette koster Havenloods kunstenaar Beeldende kunst
Jürgen Brucker Kersenboomgaard docent I theatermaker I coach Dans & theater
Katinka Slik Laan van Engelswier
Kevin Kwee Photography Spaarnestraat 11A
Keyframe Animatie Studio Hooi & Stro Hooghiemstraplein Animator Creatieve Industrie
Kim van der Zijde Kersenboomgaard Theatervormgever Dans & theater
Kim van Erven Grave van Solmsstraat
Kitty van den Heuvel Arkansasdreef Textiel en mixed media kunst Beeldende kunst 3D Autonoom Cross-media kunstenaar Installaties
Krijn Kroes Draaiweg Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst
Lars Zuidweg Kersenboomgaard
Leen Kessels Kersenboomgaard
LdN
Lennart de Neef Havenloods Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst
Leon Giesen Draaiweg
Leonie Tielemans Concordiastraat 67A Zangdocent Muziek
LVDV
Leoniek Van Der Vliet Havenloods Fotograaf Fotografie
LR
Leonieke Rammelt Van Heutszstraat Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Lies van den Berg Draaiweg Beeldend kunstenaar Interdisciplinair
Linda Bais Lange Nieuwstraat 2 Autonoom fotograaf Beeldende kunst
Lisa Strijbosch Havenloods Art & Design Creatieve Industrie Art director Cultuur Crossover Kunst Verduurzamen
Lisette van der Maten Jutfaseweg
Luim Film|Tjepke Zijlstra Draaiweg Filmmaker | Regisseur Film en televisie Film Filmmaker Scenarioschrijver Speelfilm Televisie
Lydia Warris Laan van Engelswier
MB
Maaike Botman Community Alumni
Maartje de Goede Havenloods Social art & design Creatieve Industrie Conceptueel kunstenaar Cross-media kunstenaar Drukwerk Grafisch vormgever Illustrator
Maartje Reitsma Concordiastraat 67A Keramiek en Schilder Beeldende kunst
Maggy Voorsluys Gomez Grave van Solmsstraat Beeldend kunstenaar, docente beeldende kunst &design Beeldende kunst Autonoom Conceptueel Illustrator Schilder
Maja Badnjevic Laan van Engelswier kunstenaar en goudsmid Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties Tekenaar
manglemoose Catharijnesteeg Compositie en Sound Design voor Media Muziek
Margriet Osinga Jutfaseweg Illustratie & educatie
M
Maria Kersenboomgaard Fotograaf Fotografie
Marieke Brons Havenloods Kunstenaar Beeldende kunst Autonoom
Marieke Ploeg Arkansasdreef Kunstenaar Beeldende kunst 3D Autonoom Beeldhouwer Crossover Installaties Keramist Klei
Marijke Donath Grave van Solmsstraat
Marike Reinhard Ostadelaan Goudsmid Beeldende kunst
Mark Schalken Kokerloods ontwerper & beeldend kunstenaar Creatieve Industrie
Marleen Huijing Achter de Dom beeldende kunst & kunst educatie Beeldende kunst 3D Autonoom Film Fotograaf Installaties
Marlieke Kasten Jutfaseweg Video design & Postproductie Film en televisie Animator Art director Documentaire Evenementen Film Filmmaker Speelfilm
Marné van Veenendaal Ostadelaan
MV
Martijn Versteeg Concordia Schilder en Tekenaar Beeldende kunst
Max Kisman / Kismanstudio Kersenboomgaard Grafisch ontwerper, illustrator, beeldende kunst
Meike van Riel Concordiastraat 67A Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Melahat Manzouri fard Tweede Daalsedijk Beeldend kunstenaar , schilder, ontwerper, kalligraaf Beeldende kunst Autonoom Acryl Community art Etsen Muurschildering Openbare ruimte Schilder Tekenaar Virtueel kunstenaar
MS
Menno Stas Grave van Solmsstraat Game ontwikkelaar Creatieve Industrie
Michelle Meurs - Beeldboomgaard Ostadelaan
M
Michiel Grave van Solmsstraat Fotografie, Animatie, Art Direction Fotografie
Mieke Koldewee Arkansasdreef Omdraaier Interdisciplinair
Minke Elisa Brands Kersenboomgaard Choreograaf, Artistiek Leider DC 1 II High & Dans Atelier 42 Dans & theater
Misja van Laatum Lange Nieuwstraat 2 Beeldend kunstenaar/vormgever/game designer Beeldende kunst
Munir Illustratie Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Illustrator Creatieve Industrie
Muriel van Eersel Concordiastraat 67A Zangeres - Zangdocent - Orthopedagoog Muziek
NM
Nadia Marouf Havenloods All-round creative
Nanette Smeets Kersenboomgaard Visual Storytelling & Beeldende Kunst Creatieve Industrie
NH
Nicola Hepp Havenloods Productiebedrijf voor dans en film Film en televisie
Nicola Rozemeijer Grave van Solmsstraat
Nitmoi Havenloods Ontwerper Creatieve Industrie Verduurzamen
NWF
Norbert Waalboer Fotografie Concordia Fotograaf Fotografie
Omniafausta / VrijFormaat Kleine Geertekerkhof Grafisch ontwerp
P. van der B Havenloods Muzikant, Live Performer, Producer Muziek DJ Elektronisch Muzikant Producer
pk
pepijn klijs Gruttersdijk & Bemuurde Weerd colorist Film en televisie
PV
Petra Verkade Ravel (autonoom) ontwerper Creatieve Industrie
PPREP.co Ravel
Raafat Ballan Kersenboomgaard Painter Beeldende kunst Illustrator Schilder Tekenaar
Radboud Spruit Gruttersdijk & Bemuurde Weerd
Ramdath Mos Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Ontwerper / Digital Design Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Evenementen Festivals Kunst Verduurzamen
RapZoomers Havenloods Grafisch Ontwerp Interdisciplinair
Remergers Ravel Modevormgever Mode
Renata Berk Tweede Daalsedijk Beeldend kunstenaar Beeldende kunst 3D Autonoom Beeldhouwer Tekenaar
Rik Berkhout Grave van Solmsstraat
Rikash Bobby Gobardhan Concordia Awesome filmmaker Film en televisie
Rina van der Weij Draaiweg Beeldend kunstenaar / Grafisch vormgever Beeldende kunst 3D Autonoom Graficus Schilder
r
rineke Havenloods (toneel)schrijver en maker Dans & theater
RvdM
Roald van der Meer Spaarnestraat 11A 3D Motion design Creatieve Industrie
RH
Rob Hornstra Achter de Dom Fotograaf Beeldende kunst
Ronald Nijhof Jutfaseweg Beeldende kunst
RvW
Ruben van Wiggen Molenwerfhof Gitaardocent / Gitarist / Componist Muziek
RK
Ruud Kool Havenloods Spelontwerper Creatieve Industrie
SV
Samuel Veenstra Draaiweg Beeldend Kunstenaar Interdisciplinair
Sandra Catsburg Concordia Beeldend Kunstenaar/Meubelmaker Beeldende kunst 3D Beeldhouwer Houtbewerking Tekenaar
Sasja Bork Havenloods Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Schilder
SK
Saskia Kluit Havenloods filmmaker Creatieve Industrie
SMP
Score Music Production Concordiastraat 67A
sh
sjaan hofstede Havenloods theatervormgever Dans & theater
SpringinTheater Spaarnestraat 11A
Stan Roncken Concordia Ontwerper, meubelmaker Creatieve Industrie
Stichting BAK Pauwstraat 13A Basis voor Actuele Kunst Creatieve Industrie
Stichting Blauwe Kalf Stefanus Muziek
Stichting Echo | Stef Veldhuis Mariëndaalstraat Componist en pianist Muziek
Stichting Fotodok Lange Nieuwstraat 7 Creatieve Industrie
Stichting Muziekhuis Utrecht Muziekhuis Utrecht
Stichting Organisatie Oude Muziek Plompetorengracht Muziek
Stichting STUT theater Stefanus Dans & theater
Stichting Zimihc Stefanus Dans & theater
STUDIO &lotte Havenloods
Studio Arne Boon Shelters Soesterberg Ontwerper Interactieve Technieken Beeldende kunst 3D Audiovisueel kunstenaar Autonoom Cross-media kunstenaar Installaties Openbare ruimte Performance
studio marie grafisch ontwerp Community Alumni
Studio Naam Kokerloods Digital Design Studio
Studio Raar Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Branding & Concept ontwikkeling Creatieve Industrie Animator Art director Documentaire Film Filmmaker Kunst Sounddesigner Speelfilm Televisie
SS
Studio Sigmon Tweede Daalsedijk Designer & Graphic Artist Creatieve Industrie
Suzan Lemont Ravel Creative Expressive Arts Practitioner Interdisciplinair
Tw
TAG woodworking Havenloods Kunstenaar in hout Beeldende kunst
Tais Teng Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Schrijver / illustrator / beeldhouwer Beeldende kunst
Tango La Zapada Catharijnesteeg Tangodansers, -docenten, -choreografen Dans & theater Choreograaf Danser Entertainment Performing Straat
Thijs Koerselman Kersenboomgaard Software Architect & Sound Composer Creatieve Industrie Sounddesigner
Tv'H
Thomas voor 't Hekke Havenloods Interactieve Installaties
Tim Vermulst Gruttersdijk & Bemuurde Weerd
VL
Victor Lange Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Podiumkunstenaar, pianodocent Muziek
Vincent de Boer Shelters Soesterberg Kunstenaar, Kalligraaf, Lettermaker Beeldende kunst
WG
W. Gerritsen Concordiastraat 67A
Wieger de Leur Jutfaseweg
Wim Schot Draaiweg tekenaar/educator
Wollyhood Concordia Creatieve Industrie
workingbert Molenwerfhof Wall cover design Bouwkunst en vormgeving Grafisch vormgever Interieurs Product design Alumni
YV
Yvette Visser Havenloods Student / functioneel kunstenaar Beeldende kunst
Er is niemand die aan de gekozen filters voldoet