Welkom bij de community

Uitgelicht | Ellen de Bruijn

Ontdek de locaties

Uitgelicht | Vincent de Boer

9 meter Nijverheidsweg 16
Ad Colen Anthoniedijk 80 A t/m D musicus/saxofonist/componist Muziek
Agnes Kooijman Jutfaseweg 156-156 A
Agnes Roelofse Adriaen van Ostadelaan 54 Beeldende kunst
Aiden Wong Lauwerecht 10-12
Aletta Teunen Laan van Engelswier 13 Goudsmid Goudsmid
Anastasia, Sophia Vlampijpateliers Schilder, illustrator Beeldende kunst Autonoom Acryl Illustrator Muurschildering Performance Schilder Tekenaar
Anja Mosselaar Jutfaseweg 156-156 A
Anke van den Borne Nijverheidsweg 16 Beeldend Kunstenaar
Anne Forest Emmy van Lokhorststraat 2-60 kunstenaar Beeldende kunst Beeldhouwer Schilder Tekenaar
Anne Maréchal Makassarstraat 84
Anne ten Donkelaar Emmy van Lokhorststraat 2-60
Anouk Saleming Emmy van Lokhorststraat 2-60
Arno Peeters Emmy van Lokhorststraat 2-60 Geluidsontwerper, radiomaker Creatieve Industrie Documentaire Film Kunst Programmamaker Sounddesigner Speelfilm Televisie
Asia Komarova Emmy van Lokhorststraat 2-60 openbare ruimte kunstenares - chef Beeldende kunst Community art Openbare ruimte
Asia Komarova Emmy van Lokhorststraat 2-60
Astrid Rubie Draaiweg 51 Beeldende kunst Autonoom Schilder
Atelier Monique Sleegers Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar / Docent Beeldende kunst
Atelier Oost Draaiweg 51 Grafisch ontwerper / illustrator Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Festivals Kunst
Autobahn Draaiweg 51 Ontwerpbureau Creatieve Industrie
B Foto Jutfaseweg 156-156 A Fotograaf Fotografie
Barbara Heutink / Remergers Ravellaan 96 Modevormgever Mode
Bart Neuvel Music Makassarstraat 84 Muziekdocent Muziek
Bas Lobik Draaiweg 51 Schilder Beeldende kunst Schilder
Bea van Frankenhuyzen Nijverheidsweg 16 Visual Designer
Berend Weij Emmy van Lokhorststraat 2-60 Interactie/Web/Game manager/developer/leraar Creatieve Industrie
Bert de Groot Grave van Solmsstraat 2 Schilderen, cursussen (model) Beeldende kunst Autonoom Graficus Schilder Tekenaar
Boris Rijksen Emmy van Lokhorststraat 2-60
Brigitte Heslenfeld Concordiastraat 67 Illustrator, schilder, ontwerper Creatieve Industrie Illustraties Schilder
Britt Dorenbosch Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Carel Blotkamp Concordiastraat 67 Kunstenaar en kunsthistoricus Beeldende kunst
Casco Lange Nieuwstraat 7
Chantal Breukers Kleine Geertekerkhof 6
Choi Wong Vlampijpateliers
Cisca Poldervaart Grave van Solmsstraat 2 Beeldend Kunstenaar Beeldende kunst Graficus Tekenaar Installaties
Cissy van der Wel Concordiastraat 68 Beeldende kunst Beeldhouwer
CleverFranke B.V. Plompetorengracht 4
Constantin Duca Frederik van Eedenstraat 5A
Daan Paans Lange Nieuwstraat 2
De Coöperatie Grave van Solmsstraat 2 Directeur-bestuurder Muziek
Dennis Coenraad Kleine Geertekerkhof 6
DePlaatsmaker.nl Lauwerecht 10-12 ruimte voor kunst Creatieve Industrie Broedplaats Cultuur Evenementen Kunst Programmamaker Verduurzamen
Desiree Bekkers Adriaen van Ostadelaan 54 Beelden kunstenaar, kunstdocent, begeleidster in het bevorderen van welzijn Beeldende kunst
Digital Deer Gruttersdijk & Bemuurde Weerd Creatieve Industrie
Digitale Klerken Strosteeg 33
Dorothé Arts Vlampijpateliers Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Edmond Landwehr Jutfaseweg 156-156 A Kunstenaar en galeriehouder Beeldende kunst
Eef Lanoye Ravellaan 96 schrijfcoaching / verhalen vinden, verhalen vertellen / communicator / LevensKlunzenaar Creatieve Industrie Cultuur Dichter Kunst Literair auteur Roman Tekstdichter
Eemke Koppelman Laan van Engelswier 13
Elephant Ears Concordiastraat 68 sound design
Eline Peek Nijverheidsweg 16 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Ellen Blom Laan van Engelswier 13 Beeldende kunst
Ellen de Bruijn - Atelier titi Emmy van Lokhorststraat 2-60 Illustraties
Ellie van der Meer Draaiweg 51 Beeldend kunstenaar/docent/projectleider Beeldende kunst
Elly van Hees Adriaen van Ostadelaan 54
Elma Cavcic Grave van Solmsstraat 2 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Acryl Installaties Keramist Schilder
Elmer van Wees Laan van Engelswier 13
Els Vegter Concordiastraat 68 beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Eva Beumer Schalkwijkstraat 14 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties
Eveline Braak Adriaen van Ostadelaan 54 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Fenny Faber Community Alumni Modeontwerper Mode Alumni
Ferdy Guliker Emmy van Lokhorststraat 2-60 Creative Coder Creatieve Industrie
Festival Tweetakt - stichting Storm Grave van Solmsstraat 2 Festival organisatie
Frank Buijtendorp Ravellaan 96
Frank Smulders Lange Nieuwstraat 2 Schrijven / Tekenen / Driedimensionaal / Illustratie / Muziek Beeldende kunst
Gaudeamus Loevenhoutsedijk 301 Programmering Muziek
Gretha Hengst Draaiweg 51
Hadas Lieber Frederik van Eedenstraat 5A
Hans de Groot Redactie Kleine Geertekerkhof 6
Hans Dillesse Van Heutszstraat 4 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Heerko Groefsema Havenloods Creative Motion Director en 3D Designer Creatieve Industrie Animator Art director Evenementen Film Filmmaker Speelfilm Televisie VJ 3D animatie
Heleen Quartel Frederik van Eedenstraat 5A Beeldend Vormen en Techniek Schilderen Beeldende kunst Schilder
Henk Heuvelmans Loevenhoutsedijk 301 Musicoloog, Directeur van Gaudeamus en Muziekhuis Utrecht Muziek
Henny Latul Community Alumni Landschap schilder/Digital Art maker Beeldende kunst Schilder Alumni
Het Huis van Betekenis Lauwerecht 10-12 Illustratie & ontwerp Creatieve Industrie Alumni Animator Broedplaats Cartoons Cultuur Crossover Evenementen Filmmaker Kunst Programmamaker Verduurzamen VJ
Hik-ontwerp Concordiastraat 67
Hinke Weikamp Emmy van Lokhorststraat 2-60 Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
Ienke Kastelein Lange Nieuwstraat 7 interdisciplinair kunstenaar / walking performance photography Beeldende kunst
IMAKIN (Jinske Verpalen) Community Alumni Creatieve Industrie Alumni
IMPAKT Lange Nieuwstraat 7 Creatieve Industrie
Ina Geisler / Aldo theater Community Alumni Theatermaker, poppenspel, kunstcoach Dans & theater Acteur Jeugd Poppentheater Theatermaker
Indyvideo Concordiastraat 67 AV Consultancy & project management Creatieve Industrie
Ingmar Heytze Lange Nieuwstraat 2
Insommnio Loevenhoutsedijk 301 Artistiek en zakelijk leider Muziek
Irene Linders Nijverheidsweg 16 Illustrator Beeldende kunst
Iris Frederix Emmy van Lokhorststraat 2-60
Iris Frerichs Laan van Engelswier 13 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Cross-media kunstenaar Tekenaar
Iris Honderdos Emmy van Lokhorststraat 2-60 Fotografie, film en installaties Beeldende kunst Community art Documentaire Film Fotograaf Installaties Openbare ruimte Videokunst
Isolde Kanikani Community Alumni
Jacco de Jager Vlampijpateliers Grafisch en beeldend Creatieve Industrie Cartoons Cultuur Crossover Kunst
Jaklien Extra Frederik van Eedenstraat 5A Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Jan Jannes Kerkhof Lange Nieuwstraat 2 Autonoom Kunstenaar Beeldende kunst
Jasmijn Hoekman Nijverheidsweg 16 Ontwerper
Jaya Pelupessy Emmy van Lokhorststraat 2-60
Jenny Lindhout Gruttersdijk & Bemuurde Weerd
Jeroen van Loon Emmy van Lokhorststraat 2-60 kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Conceptueel kunstenaar Installaties Videokunst
Jesse Strikwerda Nijverheidsweg 16 Beeldende kunst
Jessy Rietdijk Lauwerecht 10-12 grafisch en illustratief ontwerper Creatieve Industrie Art director Kunst Verduurzamen
Jochem Alferink Draaiweg 51
Johan Kuhlmann Nijverheidsweg 16 beeldend kunstenaar en ontwerper Beeldende kunst 3D Autonoom Cross-media kunstenaar Fotograaf Schilder
Johan van der Voet Community Alumni Composer/producer/muzikant Muziek
Joke van den Berg Kleine Geertekerkhof 6 Beeldend Kunstenaar / Fotograaf Beeldende kunst
Jorn van Leeuwen Lange Nieuwstraat 2
José van Kleef Adriaen van Ostadelaan 54
Joyce Vlaming Draaiweg 51 Fotografie Autonoom Conceptueel Fotograaf Installaties
Julia Berg Jutfaseweg 156-156 A
Katinka Slik Laan van Engelswier 13
Kees Tukker Ravellaan 96
Kevin Kwee Photography Spaarnestraat 11A
Keyframe Animatie Studio Hooi & Stro Hooghiemstraplein Animator Creatieve Industrie
Kim van der Zijde Emmy van Lokhorststraat 2-60 Theatervormgever Dans & theater
Kim van Erven Grave van Solmsstraat 2
Krijn de Koning Draaiweg 51
La Nonette Illustratie Concordiastraat 68
Lars Zuidweg Emmy van Lokhorststraat 2-60
Leen Kessels Emmy van Lokhorststraat 2-60
Leon Giesen Draaiweg 51
Leonie Tielemans Concordiastraat 67 Zangdocent Muziek
Lies van den Berg Draaiweg 51 Mode
Linda Bais Lange Nieuwstraat 2
Lisa Strijbosch Nijverheidsweg 16 Grafisch ontwerper Creatieve Industrie
Lisanne van der Werve Nijverheidsweg 16 Fotograaf en beeldbewerker Beeldende kunst
Lisette van der Maten Jutfaseweg 156-156 A
LOTUSWOODLAND [Jan Lim] Draaiweg 51 Painter Beeldende kunst Schilder
Luim Film|Tjepke Zijlstra Draaiweg 51 Regisseur Film en televisie Film Filmmaker Scenarioschrijver Speelfilm Televisie
Lydia Warris Laan van Engelswier 13
Lynda Jayne Designs Community Alumni Artist & Photographer Beeldende kunst
Maartje Reitsma Concordiastraat 67 Keramiek en Schilder Beeldende kunst
Maggy Voorsluys Gomez Grave van Solmsstraat 2 Beeldend kunstenaar, docente beeldende kunst &design Beeldende kunst Conceptueel Openbare ruimte
Maja Badnjevic Laan van Engelswier 13 kunstenaar en goudsmid Beeldende kunst Autonoom Beeldhouwer Installaties Tekenaar
Marcel Muller Community Alumni Fotograaf en docent Fotografie Autonoom Film Fotograaf Alumni
Margriet Osinga Jutfaseweg 156-156 A Illustratie & educatie
Marianne van den Breeden Concordiastraat 67
Marieke Ploeg Organisatiekunstenaar Nijverheidsweg 16 Organisatiekunstenaar Beeldende kunst Community art Installaties Klei Openbare ruimte Crossover
Marijke Breuers Ravellaan 96 Beeldende kunst
Marijke Donath Grave van Solmsstraat 2
Marijke Elferink Emmy van Lokhorststraat 2-60 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst Autonoom Acryl Houtskool Tekenaar
Marike Reinhard Adriaen van Ostadelaan 54 Goudsmid Beeldende kunst
Mark Schalken Lauwerecht 10-12 ontwerper & beeldend kunstenaar Creatieve Industrie
Marlieke Kasten Jutfaseweg 156-156 A Video design & Postproductie Film en televisie Animator Art director Documentaire Evenementen Film Filmmaker Speelfilm
Marné van Veenendaal Adriaen van Ostadelaan 54
Max Kisman / Kismanstudio Draaiweg 51 Grafisch ontwerper
Meike van Riel Concordiastraat 67 Beeldend kunstenaar Beeldende kunst
Michelle Meurs - Beeldboomgaard Adriaen van Ostadelaan 54
Mieke Koldewee Nijverheidsweg 16 Omdraaier Interdisciplinair
Mies Raadgever Nijverheidsweg 16 Grafisch Ontwerper Bouwkunst en vormgeving
Minke Elisa Brands Emmy van Lokhorststraat 2-60 Choreograaf, Artistiek Leider DC 1 II High & Dans Atelier 42 Dans & theater
Misja van Laatum Lange Nieuwstraat 2 Beeldend kunstenaar/vormgever/game designer Beeldende kunst
Munir Illustratie Jutfaseweg 156-156 A Illustrator Creatieve Industrie
Muriel van Eersel Concordiastraat 67 Zangeres - Zangdocent Muziek
Muurbloem Ontwerpbureau Draaiweg 51
Nanette Smeets Emmy van Lokhorststraat 2-60 Visual Storytelling & Beeldende Kunst Creatieve Industrie
Nicola Rozemeijer Grave van Solmsstraat 2
Niels Vermeulen Nijverheidsweg 16 componist - producer - theatermaker - schrijver Muziek
Omniafausta / VrijFormaat Kleine Geertekerkhof 6 Grafisch ontwerp
Philip Lindeman Nijverheidsweg 16 Illustrator Beeldende kunst
PPREP.co Ravellaan 96
Raafat Ballan Emmy van Lokhorststraat 2-60 Painter Beeldende kunst Illustrator Schilder Tekenaar
Radboud Spruit Gruttersdijk & Bemuurde Weerd
Ramdath Mos Lauwerecht 10-12 Ontwerper / Digital Design Creatieve Industrie Art director Broedplaats Cultuur Evenementen Festivals Kunst Verduurzamen
Raymond Dekker Vlampijpateliers
Renata Berk Vlampijpateliers Beeldend kunstenaar Beeldende kunst 3D Autonoom Beeldhouwer Tekenaar
Rina van der Weij Draaiweg 51 Beeldend kunstenaar / Grafisch vormgever Beeldende kunst 3D Autonoom Graficus Schilder
Rob Zonneveld Lange Nieuwstraat 2 Schilder, Decorateur, Arthandler Beeldende kunst
Roderik van der Weijden Draaiweg 51 Architect en interieurarchitect Bouwkunst en vormgeving
Ronald Nijhof Jutfaseweg 156-156 A Beeldende kunst
Sandra Catsburg Concordiastraat 68 Beeldend Kunstenaar/Meubelmaker Beeldende kunst 3D Beeldhouwer Houtbewerking Tekenaar
SpringinTheater Spaarnestraat 11A
Stan Roncken Concordiastraat 68 Ontwerper, meubelmaker Creatieve Industrie
Stichting BAK Pauwstraat 13A Basis voor Actuele Kunst Creatieve Industrie
Stichting Blauwe Kalf Sao Paulodreef 1 Muziek
Stichting Echo | Stef Veldhuis Mariëndaalstraat 14 Componist en pianist Muziek
Stichting Fotodok Lange Nieuwstraat 7 Creatieve Industrie
Stichting Muziekhuis Utrecht Loevenhoutsedijk 301
Stichting Organisatie Oude Muziek Plompetorengracht 4 Muziek
Stichting STUT theater Sao Paulodreef 1 Dans & theater
Stichting Zimihc Sao Paulodreef 1 Dans & theater
STUDIO &lotte Draaiweg 51
studio marie grafisch ontwerp Community Alumni
Studio Naam Hooi & Stro Hooghiemstraplein
Suzan Lemont Ravellaan 96 Creative Expressive Arts Practitioner Interdisciplinair
Tamira Boogaard Nijverheidsweg 16 Fotograaf Fotografie
Tango La Zapada Catharijnesteeg 6 Tangodansers, -docenten, -choreografen Dans & theater Choreograaf Danser Entertainment Performing Straat
Thijs Koerselman Emmy van Lokhorststraat 2-60 Software Architect & Sound Composer Creatieve Industrie Sounddesigner
Tim Vermulst Gruttersdijk & Bemuurde Weerd
Tirza Bos Ravellaan 96 Schrijver Creatieve Industrie
Tom Polkamp Jutfaseweg 156-156 A Filmmaker | Camera | Geluid Film en televisie Cultuur Documentaire Film Filmmaker Kunst Sounddesigner Speelfilm
TvL+D Marnixbrug Soundscapes Muziek
Uzine Park Draaiweg 51
Vincent Boon Concordiastraat 68 Fotograaf Fotografie
Vincent de Boer Shelter Soesterberg Kunstenaar, Kalligraaf, Lettermaker Beeldende kunst
Wieger de Leur Jutfaseweg 156-156 A
Wim Schot Draaiweg 51 tekenaar/educator
Wollyhood Concordiastraat 68 Creatieve Industrie
workingbert Molenwerfhof 32-46 Wall cover design Bouwkunst en vormgeving Grafisch vormgever Interieurs Product design Alumni
Youetta Visser Concordiastraat 68 Cabaretier & dagvoorzitter & .... Dans & theater
Er is niemand die aan de gekozen filters voldoet